KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15903438
nr 1590 3438
Gunnar Zetterström
(1902-1965), Sverige
Oljemålning, Utsikt mot Skeppsholmen. Signerad. Olja på pannå, 22x33 cm, yttermått inklusive ram: 28x38 cm
Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 januari 2024
kl 19:37:28
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Gunnar Zetterström
Läs mer om Gunnar Zetterström